Data publikacji: 21.05.2024

Spotkanie "Wykorzystaj swój głos. Wybory europejskie 2024". w Zespole Szkół Gastronomicznych w Poznaniu

.22 maja br. w Zespole Szkół Gastronomicznych w Poznaniu odbędzie się spotkanie pt.  "Wykorzystaj swój głos. Wybory europejskie 2024".
Wybory do Parlamentu Europejskiego to wyjątkowy moment, w którym możemy wszyscy wspólnie zadecydować o przyszłości Unii Europejskiej. Spotkanie ma na celu budowanie społeczności zaangażowanych obywateli, którzy rozumieją, jak ważny jest udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca 2024 roku i chcą wspólnie działać i przekonywać do głosowania innych - członków rodziny, sąsiadów, przyjaciół, znajomych. Głosowanie zawsze ma znaczenie, bez względu na to, czy chodzi o wybory lokalne, krajowe czy europejskie. Wybory są doskonałą okazją, by wypowiedzieć się w ważnych kwestiach. Warto wykorzystać swój głos, aby zmienić świat, w którym żyjemy.

Wybierz swoją europejską przyszłość! Weź udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego! Zagłosuj 9 czerwca!

Kampania jest apolityczna - nie wspiera żadnej partii czy ruchu politycznego ani kandydatów, ale promuje znaczenie wyborów i rolę Parlamentu Europejskiego jako jedynej instytucji Unii Europejskiej wybieranej bezpośrednio przez obywateli.

Copyright © 2021 Wir Poznań | Wszelkie prawa zastrzeżone.