Data publikacji: 10.04.2024

European Language Label 2024!

Ruszyła rejestracja do Konkursu


Masz projekt językowy, który wyróżnia się innowacyjnością i kreatywnością? To idealna okazja, by się nim pochwalić i zdobyć prestiżowy Europejski Znak Innowacyjności w Dziedzinie Nauczania i Uczenia się Języków Obcych!
Chcesz podzielić się swoimi osiągnięciami i zainspirować innych? To świetnie się składa!  zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszy projekt językowy.

Co to jest ELL?
To europejski certyfikat jakości w edukacji językowej, ustanowiony przez Komisję Europejską w 1998 roku. Certyfikat ten nagradza innowacyjne podejście do nauczania i uczenia się języków obcych, promując osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne.
    
Czym jest konkurs ELL 2024
?
To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje projekty i zdobyć uznanie w dziedzinie edukacji językowej.
    
Cele konkursu ELL 2024:
Celem konkursu jest rozwijanie komunikacyjnych kompetencji językowych, motywowanie do nauki języków obcych, rozwijanie kompetencji zawodowych nauczycieli, promowanie różnorodności kulturowej i językowej oraz wielo- i różnojęzyczności.
   
Kategorie zgłoszeń
:
Projekty dofinansowane w programie Erasmus+: Jeśli twój projekt został zrealizowany w ramach programu Erasmus+ i zakończył się między 1 stycznia 2022 roku a 31 grudnia 2023 roku, to właśnie ta kategoria jest dla ciebie!
 
Projekty realizowane w innych programach lub indywidualnie w instytucji edukacyjnej: Jeśli twój projekt nie był dofinansowany przez Erasmus+ lub został zrealizowany w innym programie edukacyjnym lub indywidualnie w twojej instytucji edukacyjnej, również możesz wziąć udział w konkursie!
    
    
Kryteria oceny projektów:
Najważniejsze to innowacyjność, jakość zrealizowanych działań, nowatorskie metody dydaktyczne oraz osiągnięte rezultaty.
    
Termin zgłoszeń
Termin zgłoszeń trwa od 15 marca do 14 czerwca 2024 roku.

Odwiedź  stronę internetową
Zapoznaj się również z regulaminem konkursu,

Copyright © 2021 Wir Poznań | Wszelkie prawa zastrzeżone.